WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Restoran/Kafeler

Yemek yapmak ustalık ister, yemeklerin ve mekânın seçimi ise kültür meselesidir. Türk mutfağının baş tacı yemekleri, mezeleri, tatlıları her biri ayrı bir birikim ve teknik gerektirir. Örneğin enfes bir et pişirmek için öncelikle etinizi seçerken dikkat etmeniz gerekenler vardır. Damak tadınıza uygun olarak ne isteyeceğinizi biliyor olmalısınız. Doğru seçilmiş ve pişirilmiş bir et tek başına yendiğinde bile en lezzetli yemek olmaya adaydır.

Lezzetli menülerimiz fark yaratmaya devam ediyoruz. AYBELYA, samimi bir ortamda lezzetli deneyim yaşamak isteyen tüm misafirlerimiz için öncelikli tercihi olmanın gururunu yaşıyor. Menülerimizin başarısı, şeflerimizin gizli tarifleri ile en iyi malzemeleri kullanarak kaliteden hiçbir koşulda ödün vermiyor olmamızın arkasında gizli.

AYBELYA Tatil Köyü Restoran ve Kafeler mütevazı bir mekânda kalite ve lezzet konusunda asla ödün vermeden çalışarak bugünlere gelmiştir.

Restoran’ımız, Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini sizlerle buluştururken, mutfağımızda hijyeni en üst düzeyde tutarak, daima yenilikçi bir anlayışla yürütmektedir. AYBELYA saklı kalmış muhteşem yeşillikleri içinde, huzurun ve lezzetin adresi

Aileniz ve sevdiklerinizle beraber keyifli deneyimler yaşamak, en kaliteli ve lezzetli sunumların keyfini doya doya çıkarmak için vakit geçirmeden hemen rezervasyon yaptırın…

Restoran/Kafeler